گرنت کمک هزینه تحقیق و توسعه

گرنت کمک هزینه تحقیق و توسعه


به اطلاع می‌رساند که صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به منظور حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای محترم هیأت علمی، شرکت‌های دانش بنیان و شتاب‌دهنده های دانش بنیان خدمتی جدید با نام گرنت کمک هزینه تحقیق و توسعه را ارائه می‌نماید. در این خدمت شرکت‌های دانش بنیان برای انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و به منظور تقویت بنیه توسعه فناوری شرکت‌، با اعلام نیاز فناورانه خود می‌توانند بخشی از هزینه‌های فعالیت‌های تحقیق و توسعه خود را بصورت کمک هزینه (بلاعوض) از طریق بهره‌مندی از این گرنت دریافت کنند. در این راستا تیم‌های پژوهشی دانشگاه که توانمندی حل مساله در آن حوزه تخصصی و نیاز فناورانه را دارند می‌توانند پس از ارزیابی صندوق نوآوری و شکوفایی از این حمایت بهره مند گردند. سقف کمک‌هزینه تحقیق و توسعه به ازای هر شرکت دانش‌بنیان، سالانه ۳۰۰ میلیون تومان است که به صورت مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت طرح پرداخت می‌شود.

فراخوان‌های مربوط به این گرنت و گرنت های باز کنونی کمک هزینه تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از طریق لینک ذیل در دسترس می‌باشد:

https://ghazal.inif.ir/Nsfund_Project/new/?action=grant

همچنین علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرآیند، شرایط و ملاحظات کمک هزینه تحقیق و توسعه می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایند:

https://cbd.inif.ir/grant